ایزوگام سپیدبام البرز در خدمت شماست تا با استفاده از بهترین برندهای ایزوگام و با بهترین کیفیت نصب به همراه ضمانت نامه اجرای ایزوگام، کار عایق‌کاری بام و دیوارهای شما را در مقابل باران و رطوبت به انجام برساند.

ایزوگام عایقی است که در چند سال گذشته جایگزینی برای عایق‌های سنتی مثل قیرگونی به حساب می‌آید و با داشتن مزایای متعدد، روز به روز بر کاربرد آن افزوده می‌شود.

نصب ایزوگام فویل دار

نصب ایزوگام در زمانی کوتاه و با آلودگی کمتر نسبت به قیرگونی انجام می‌شود و همچنین قیمت آن نیز کمتر است و در عین حال مدت زمان طولانی‌تری کار عایق‌کاری را به انجام می‌رساند.

روش نصب ایزوگام

برای نصب ایزوگام رول‌های ایزوگام که در ابعاد یک متر در ۱۰ متر هستند به محل نصب منتقل می‌شوند. لازم است تا پیش از شروع نصب ایزوگام سطح کار برای داشتن کیفیت مناسب جهت چسبندگی ایزوگام بررسی شود. چنانچه شرایط لازم در محل وجود نداشته باشد، ابتدا باید زیرسازی مناسب انجام شود. و هرگونه آلودگی و شن و ماسه و رطوبت روی محل نصب ایزوگام وجود نداشته باشد.

برای نصب بهتر ایزوگام می‌توان از قیر یا پرایمر ایزوگام برای زیرسازی استفاده نمود. و پس از خشک شدن ایزوگام را روی این لایه نصب کرد.

نصب ایزوگام با استفاده از ابزارهای مخصوص به انجام می‌رسد. شعله‌ی گاز روی سطح زیرین ایزوگام قرار می‌گیرد تا سطح زیرین آن نرم شود و چسبندگی پیدا کند. سپس رول‌های ایزوگام روی سطح غلطانده می‌شوند تا به پشت بام بچسبد.

ایجاد فشار مناسب روی سطح ایزوگام پس از حرارت دادن ضروری است تا ماده‌ی قیر طبیعی یا مصنوعی که در زیر ایزوگام وجود دارد به خوبی با سطح زیرین تماس پیدا کرده و در اثر شرایط جوی یا استفاده در طول زمان از پشت بام جدا نشود.

قیمت نصب ایزوگام

برای دریافت قیمت ایزوگام با نصب،  و مشاوره و نصب ایزوگام با ما تماس بگیرید.