یکی از انواع ایزوگام که برای برخی کاربردهای خاص تولید و عرضه می‌شود، ایزوگام پودری نام دارد. به طور معمول ایزوگام با یک لایه فویل پوشانده می‌شود که پس از نصب روی پشت‌بام، هم کار حفاظت از لایه‌های زیرین ایزوگام در برابر نور خورشید را انجام می‌دهد و هم در فصل تابستان، گرمای خورشید را منعکس می‌کند و در نتیجه گرمای کمتری به ساختمان جذب می‌شود.

ایزوگام پودری

ایزوگام پودری چیست ؟

بر خلاف ایزوگام فویل‌دار، ایزوگام پودری با سنگ‌های معدنی یا پودرهای خاص پوشانده می‌شود. این کار باعث می‌شود سطح ایزوگام برای نمای ساختمان یا محل‌هایی که در معرض دید است، شکل بهتری پیدا کند و همچنین امکان رفت و آمد مستقیم از روی ایزوگام فراهم شود.

لایه‌های فویل ایزوگام نسبت به فشار و رفت و آمد تحمل کمتری دارند و در نتیجه در برخی محل‌ها قابل استفاده نیستند. ولی ایزوگام پودری به تنهایی و بدون نیاز به پوشش اضافی می‌تواند برای عایق‌کاری سطوح در معرض رفت و آمد و در معرض دید استفاده شود.

سفارش نصب ایزوگام پودری

اگر می‌خواهید روی بام یا روی دیوار یا در سایر محل‌هایی که در معرض رطوبت هستند، از ایزوگام پودری برای عایق‌کاری استفاده نمایید، جهت مشاوره و دریافت قیمت نصب ایزوگام پودری، با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *