ملات محافظ ایزوگام یک لایه‌ی محافظ است که استفاده از آن مزایای مختلفی برای پوشش ساختمان به دنبال دارد. در ادامه برخی از این ویژگی‌ها و مزایا را بررسی می‌کنیم.

ایزوگام فویل دار روی پشت بام

مزایای استفاده از ملات ایزوگام روی ایزوگام

ایزوگام عایقی است که دارای مقاومت کمی در برابر فشار و مواد شیمیایی دارد و اگر در جایی نصب شود که شرایط مناسبی نداشته باشد به آسانی می‌تواند خراب شود و نیاز به ترمیم و تعویض پیدا کند.

بنابراین اگر هنگام نصب ایزوگام این احتمال وجود داشته باشد که رفت و آمد زیاد یا باران‌های اسیدی یا احتمال حضور پرندگان و فضولات آن‌ها در پشت بام وجود دارد، لازم است تا با کمک ملات محافظ ایزوگام از مشکلات بعدی جلوگیری کنیم.

همچنین در هنگام استفاده از ایزوگام برای عایق‌کاری سرویس‌های بهداشتی و حمام که تاسیسات و موزاییک و سرامیک روی آن نصب می‌شود، با کمک ملات ایزوگام، از خرابی و پارکی ایزوگام پس از نصب و در زمان انجام فعالیت‌های بعدی جلوگیری می‌کنیم.

ملات محافظ ایزوگام چیست ؟

ملات محافظ می‌تواند با استفاده از سیمان و ماسه به صورت سنتی آماده‌سازی و سپس روی ایزوگام پوشانده شود یا می‌تواند از عایق‌های دارای مقاومت نانو با رنگ روشن و سفید باشد. این عایق‌ها علاوه بر اینکه سطح ایزوگام را از برخورد مستقیم با عوارض بیرونی محافظت می‌کنند، قدرت عایق‌کاری آن را نیز افزایش می‌دهند و همچنین به دلیل رنگ روشن، باعث کاهش دما در ایزوگام و در نتیجه افزایش عمر مفید آن می‌شوند.

سفارش نصب ایزوگام

برای بازدید و مشاوره و نصب ایزوگام با رعایت اصول ایمنی و فنی و کاربردی روز، با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *