فصل نصب ایزوگام ، این یکی از رایج ترین سوالاتی است که اکثر مشتریان ما می‌پرسند و پاسخی بسیار ساده و در ضمن مهم و اثرگزار دارد:

برای ایزوگام و قیرگونی ماندگار و با کیفیت فصل تابستان بخصوص ماه شهریور بهترین زمان برای عایق کاری بام خانه می‌باشد. زیرا هرچه سطحی را که ایزوگام می‌کنیم خشک، گرم و البته عاری از هر گونه گرد و غبار، چربیهای غیر پلیمری، رطوبت، فضولات و مواد زائد باشد، ایزوگام بهتر چسبیده و به اصطلاح تبله نمی‌کند (قسمتهایی که خوب نمی‌چسبند و هوا زیر آن می‌ماند) همچنین در این روزها ماندگاری و عمر ایزوگام اجرا شده به حد ایده‌آل خود نزدیک می‌شود.

قیمت نصب ایزوگام

نکاتی جهت نصب ایزوگام

البته باتوجه به اینکه ایران دارای آب و هوای ۴ فصل می‌باشد و بسته به اینکه در کدامیک از مناطق آب و هوایی تصمیم به اجرای ایزوگام دارید توصیه می‌شود هنگام نصب ایزوگام توسط ایزوگام کارنکات زیر رعایت شود.

  1. عایق کاری سقف ساختمانهای نوساز که در فصل تابستان به نازک کاری می‌رسند و جز مناطق پر بارش ایران هستند امری ضروری می‌باشد.
  2. بهترین دما برای نصب ایزوگام دمای بین ۱۵ الی ۴۰ درجه سانتی گراد می‌باشد و این دما در مناطق مختلف کشورمان متفاوت است.
  3. زمانی که بارندگی رخ می‌دهد رطوبت باعث عدم اتصال بین ایزوگام و سطوح اصلی می‌شود و کیفیت ایزوگام نصب شده کاهش می‌یابد لذا سعی کنید در هنگام بارندگی از نصب ایزوگام خودداری کنید.ایزوگام که از آن برای پشت بام استفاده می‌شود، زمانی دوام و چسبندگی مناسب را از خود نشان می‌دهد که پشت بام خشک و بدون نم و رطوبت باشد. به همین خاطر تابستان بهترین فرصت برای ایزوگام کردن پشت بام منازل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *