اگر در بازار ایزوگام جستجویی انجام دهید، با ده‌ها برند که همگی پسوند یا پیشوند برندهای معتبر را یدک می‌کشند مواجه می‌شوید. ایزوگام‌هایی با برندهای دلیجان یا شرکت‌های معتبر که سال‌هاست در این زمینه مشغول به کارند با حجم و تعداد زیاد تولید می‌شوند و اگر برای خرید و نصب ایزوگام از مشاوره متخصصان بهره‌گیری نکنید، احتمال اینکه یک ایزوگام با کمترین کیفیت را به نام یک برند معتبر خریداری کنید، دور از ذهن نخواهد بود.

ایزوگام فویل دار

نقش ایزوگام در عایق کاری سقف مالکان ساختمان‌های نوسازی که سیمانکاری بام آن‌ها به پایان رسیده و همچنین صاحبان منازلی که سقف خانه شان دچار نم و رطوبت گشته در اواخر شهریور دغدغه رفع مشکل عایق رطوبتی را دارند. با اینکه روش‌های سنتی مانند ایزوگام و سهولت نصب ایزوگام این روش عایق کاری گوی سبقت را رقبای دیگر ربوده و آن‌ها را به حاشیه رانده است.

ایزوگام فویل دار روی پشت بام

سوءاستفاده از برند ایزوگام دلیجان به دلیل اینکه بیشتر شرکت‌های تولید ایزوگام در شهرستان دلیجان واقع گشته‌اند و از آنجایی که وزارت صنعت، دلیجان را بعنوان قطب صنعتی عایق رطوبتی در ایران به رسمیت شناخته است .بر این اساس هیچ یک از واحد‌های تولیدی خارج از محدوده دلیجان نباید از پسوند دلیجان برای ایزوگام خود استفاده کند اما متاسفانه تعدادی از برندهای متفرقه استانهای تهران،خوزستان،کرمان،البرز و غیره با استفاده از نام دلیجان اقدام به تولید ایزوگام کرده و در این آشفته بازار تولید عایق رطوبتی محصولات غیر استاندارد خود را به فروش می رسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.